PROMOCJA 1 - PROMOCJA NA ZAPISY!!!

CZAS TRWANIA PROMOCJI DO 18 PAŹDZIERNIKA. DLA NOWYCH KARATEKÓW 30% ZNIŻKI PRZY ZAPŁĄCIE ZA 3 MIESIĄCE Z GÓRY. ILOŚĆ TRENINGÓW NIELIMITOWANA, ALE PAMIĘTAJCIE, ŻE EFEKT I PROGRESJA ZALEŻY TYLKO OD WAS I OD DOBRZE WYKONANEJ ILOŚCI POWTÓRZEŃ .... CZYLI IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ !!!"

PROMOCJA 2 - CZŁONKOWIE RODZIN

(np. rodzeństwo, rodzic z dzieckiem, małżeństwo/para) MAJĄ ZNIŻKI - DLA KAŻDEJ KOLEJNEJ OSOBY Z RODZINY OBNIŻKA 50% Z MAŁYM WARUNKIEM - MINIMALNY OKRES UCZĘSZCZANIA NA TRENINGI - 3 MIESIĄCE REGULARNIE.

PROMOCJA 3 - DLA OSOBY, KTÓRA ZAPROSI DODATKOWO KOLEJNE OSOBY,

KTÓRE BĘDĄ TRENOWAĆ PRZEZ MIN. 3 MIESIĄCE REGULARNIE PRZEWIDUJEMY ZNIŻKĘ CENY PODSTAWOWEJ ZA TRENING W WYSOKOSCI 10% ZA KAŻDĄ KOLEJNĄ OSOBĘ.

PROMOCJA 4 - STUDENT

Zniżka 45% dla studentów.

Z A M K N I J
CO TO JEST KARATE
Metodę walki, Karate można opisać jako sztukę wojenną zawierajcą różne techniki poprzez użycie bloków, ciosów, uników, manipulacji stawów. Karate-do to jest też szkoła zachowania i dyscypliny, która pozwala mężczyznom i kobietom w każdym wieku, w każdej kondycji, rozwijać maksymalnie swoje cechy fizyczne i mentalne.
Słowo karate znaczy pusta reka, ale tak naprawde jest całkowitą pełną drogą życiową, ktora nas prowadzi dużo dalej niż poznane techniki obrony i ataku. W karate-do tradycyjnym zawsze mamy na uwadze to, że prawdziwym przeciwnikiem dla siebie jesteśmy my sami.

Założyciel Shotokanu, Gichin Funakoshi powiedział, "że umysł i technika staje sie jednym w
prawdziwym karate"
. Dążymy do stworzenia czystej fizycznej techniki wyrażającej intencje naszego umysłu oraz polepszenia zdolności naszej koncentracji i skupienia poprzez zrozumienie istoty tej techniki. Poprawiając praktykę karate, poprawiamy naszą własną mentalnośc oraz wewnętrznego ducha. Na przykład eleminując słabość i niezdecydowane momenty w karate, pomagamy eleminować słabość i niezdecydowanie w naszym umyśle i vice versa. W tym sensie karate jest sposobem na życie, kiedy próbujemy stać się bardzo silni, ale spokojni i szczęśliwi. Jak mowi Ohshima Sensei, "Musimy być bardzo silni, aby wyrazić prawdziwy stan naszego umysłu jakiemukolwiek przeciwnikowi, w jakimkolwiek czasie i miejscu. Musimy być dość spokojni aby móc wyrazić się naszą własną skromnością."
Copyright 2001-2013 Poland Shotokan Dojo . Wszelkie prawa zastrzeżone.