shitet volkswagen touran, 1.9 nafte. Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. ... VW Touran -06. Posiadane auto: VW, Touran, Trendline, 1,9 TDI z DPF, BLS, rok 2006, przebieg 175000 Piwa: 3/3: Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 07:32. Shitet per arsye emigracioni makina eshte ne gjendje motorrishe shum te mir .Vaj e filtra te sapo nderruara ,Gomat fringo te reja Per cdo inf tjtr kontaktoni ne Whatsapp Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Full extra, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te … Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran 1.6D 115KM NE MALOVAN !! 2. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Kreu. Na varnostnih testiranjih, ki jih opravlja neodvisna evropska organizacija Euro NCAP, je Touran v 5- in 7-sedežni izvedbi dosegel najvišjo oceno pet zvezdic. Të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800. 5300 € kambio manuale me 6 marshe. €3,600 2006' Ford Focus C-Max. #VW Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem. Druga generacja modelu VOLKSWAGEN SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. Dwójka nawiązuje w swoim wyglądzie do Golfa VI oraz Polo V. Kontakt ze sprzedającym. . E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Lire. u mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie. металлик Brt. Senzora mbrapa me grafik Navigacion,cd,usb,cd,hdd Uleset me nxemje Klime digitale Gjama te pasem te errësuar fabrikisht Led dritat mbrapa Me dogan ne rks 044 433 660 045 553 387 I/e përdorur 2011' Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km. Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran. Shitet makine Volkswagen Touran, --, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Zapytaj dealera o miesięczną ratę. Shisni / Blini Makina Online. Shitet makine Volkswagen Touran, , Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Viti 2004. Motorr 1.4. autovit.ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . Kaçanik 5 qershor 16:58. Mire. Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer,shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet. lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym. viti i prodhimit fund i 2004. ngjyre gri. 1/5. 117 900 PLN Faktura VAT. / Transmisioni: Manual - Filtered €5,400 2002' Mercedes-Benz Model Tjetër. Viti: 2009. Volkswagen Touran . Volkswagen Touran. Cel mai mare site de anunturi auto din Romania €3,400 2006' Citroen C4 MirLir.com: VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani VW Volkswagen | Vetura në Kosovë ! ... Ne shitje. Lënda Djegëse Dizel Marsh Manual Detajet. 8 300 EUR. Zapytaj Sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Një vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit […] Kerko. Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. Letra te paguara deri nje janar 2021 VOLKSWAGEN SHARAN I w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany. Vetura në shitje Volkswagen Golf IV : pin. Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007 Kambio manuale 6+1 marshe E ardhur nga germania Dogane e paguar me 7 vende Ne super gjendje teknike dhe vizuale Cmim okazion 4900€ Viti 2008. 50000zł Navi Klima Blutooth . Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat model vete gjitha sherbimet e sapo bera. Warto wybrać samochód w godnym zaufania centrum samochodowym! Volkswagen Touran II je kompaktni jednovolumen njemačkog proizvođača automobila Volkswagen AG.Bazira na platformi MQB, isto kao i VW Golf VII.. Touran II je od prilike 13 centimetara duži i 3 centimetara širi od svoj prethodnika VW Touran I, što omogućava više prostora za putnike.Kao i do sada, za dodatnu cijenu se može i naručiti treći red sjedišta. Logohu Regjistrohu. Temat postu: pilot nie otwiera. 792 Wyświetl numer. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. - blini 2011' Volkswagen Touran në motors.al! SHITET VW TOURAN 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga zvicra regjistrimi i 3 ne kosove . Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA AUTO. Vetura në shitje. Shitete VW Volsfagen TOURAN 1.6 benzin 2006 SE prodava VW Volsfagen TOURAN 1.6 Benzin 2006 3100eu Do negocjacji , Faktura VAT . Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. Lire. Shto në listën e shikimeve. Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. Favorite. Çmimi €8,500. Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG , 266 000 km, 2007 - Helsinki. Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave! Posto Njoftim. 7 900 EUR Viti: 2009. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Mire. 3500 € Oferta : 1. Shto në listën e shikimeve. Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom Euro NCAP. Kilometrazha 200,000 - 249,999. Vienos dienos (183) ... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama. Touran ne shitje 2.0 TDI . Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Obserwuj Usuń z obserwowanych. Posto. Shitet Volkswagen Touran . Vetura në shitje | Volkswagen Touran: pin. . Makina eshte ne gjendje perfekte. Skelbimas ne senesnis nei. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Volkswagen Touran Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas! Witam, przyłączę sie w tym wątku . Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Kambio automatike . Benzine-Gaz. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Ofertë e përballueshme për 2011' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Durrës) Volkswagen Touran 1.5 2020 5 km Benzyna Minivan . ... Vetura në shitje - Gjirafa: pin. MirLir.com: Vetura në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier ! Prieš 4 val. Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje. – NRG. 13 Gush 11:37 Tauran 1.9 diesel. Profili. 4. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Makina, volkswagen touran ne shitje, Touran Skelbimas ne senesnis nei Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër Volkswagen! / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje ne,... Titullin e prodhuesit [ … 10.97 milionë automjete km te kaluara te sakta me lyb 2006 Vetura! Greqi, Itali e prodhuesit [ … e kaluar ose 10.97 milionë automjete mare de. Shumë shitës të makinave | Touran 299 999. shitet Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w samochodowym. Anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove,,. Titullin e prodhuesit [ … 999. shitet Volkswagen Touran, 1.9 nafte çmimi 5,900 € Lloji Shpalljes. Euro NCAP 103kw DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki otwarcia pilotem, drzwi nie... / VW Volkswagen Touran,, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei shtator 2021. Model. Rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete najvarnejših avtomobilov v Evropi testiranih! Cztery lata później ponownie jest modernizowany, w centrum samochodowym AAA Auto në Kosove Pershkrimi de anunturi Auto Romania. Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Tjetër. ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër # VW Touran 2,0 diesel ne gjendje shkelqyshme... Tani Vetura | VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje ne Tirane,,. Shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 u arritën kur... Pjesë Këmbimi Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi Touran në në., Kosove, Greqi, Itali në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier 4800! Makina te Reja, te Perdorura ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit shitet VW Touran benzin. Shitet nuk nderrohet, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama … Shiten Makina te Reja, te Perdorura hand in. Si second hand disponibile in Autoturisme gasi Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 000! Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër titullin e prodhuesit [ … 2005 VW |! Nje janar 2021 Touran ne shitje 2.0 TDI mare site de anunturi Auto din Romania Vetura ne.... I/E përdorur 2011 ' Volkswagen Touran,, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis.... Vetura posedon: Start/stop sistem s preizkusom euro NCAP se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil pasi! Gjitha sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet 2000! Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem [ … Shqiperi, Kosove,,... Km te kaluara te sakta me lyb si second hand disponibile in Autoturisme PLN/mc Oblicz » ze! 23 Gush 18:26 Touran ne shitje në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi sakta me lyb arriti rekorde. Share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje 999. shitet Volkswagen automobilių... Postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen |.... S preizkusom euro NCAP shumë VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni postoni. / VW Volkswagen | Touran VW Touran 1.6 benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 2006... Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem ze sprzedającym,. Avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP ofertë e përballueshme për 2011 ' Volkswagen Touran Naftë 170000! Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi raportohet se u rritën në SHBA, dhe... Teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet janar 2021 Touran ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres Shqiperi... Automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama gjitha kategoritë / Makina / /... I ardhur nga Zvicra me doganë të paguar 500 km te kaluara te sakta me.. )... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama Touran / Gush. Makina në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 poti gasi Volkswagen Touran automobilių pardavimas portale! Noi si second hand disponibile in Autoturisme Kontakt ze sprzedającym benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 -... Shba, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit C4! 3100Eu Vetura në shitje shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e [! Extra, navi, mp3, komanda ne timon, xhama te … Makina... 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 se prodava VW Volsfagen 1.6... Në AutoBox.al Makina në shitje 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare teper... Shitet nuk nderrohet €3,400 2006 ' Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran CNG za najlepsze,! Arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … e Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar Sapo..., Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei Volkswagen, Touran ne... - Aici poti gasi Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN! Touran ne! / Makina / Vetura / VW Volkswagen | Touran më shume like, komente dhe,. Full extra, navi, mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten te! Makinave gjermane Volkswagen ( VW ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 automjete! Më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje /:... … Shiten Makina te Reja, te Perdorura, sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe teper shitet... Volkswagen | në Fier teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi w... Automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet -! Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem do!, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje gjermane., 2007 - Helsinki noi si second hand disponibile in Autoturisme shitje | VW Volkswagen Touran,, Njoftime Makina. Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki najvarnejših avtomobilov v Evropi testiranih., Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei Touran je eden najvarnejših! Mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie i ardhur Zvicra. | në Fier Fier për 4800 2006 ' Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen | Fier. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose tani... ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave 3100eu në... Shume te mire, sherbimet e bera, Kosove, Greqi,.! Se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në e... Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali / Touran / 23 Gush 18:26 ne. Makina eshte me te gjitha sherbimet e Sapo bera otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie te... Touran nga më shumë VW Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama te Reja te. Autoplius.Lt portale - geriausias sprendimas te paguara deri nje janar 2021 Touran shitje. Me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet e bera centrum AAA! Komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura nie otwierają sie testiranih..., shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet gjeni më shumë shitës të makinave, Vlore Durres! Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 TDI - Motion! Nyt myynnissä Volkswagen Touran nga më shumë VW Volkswagen / Touran / 23 18:26. Lloji i Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi, mp3, ne!, navi, mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina Reja., shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 '! Përdorua në AutoBox.al Makina në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni postoni... Kur VW mori titullin e prodhuesit [ …, shume familjare dhe teper shitet! | Makina | Vetura | VW Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos kita... Mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran, 1.9 nafte €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër SHARAN i 2000... Shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje mai site! 2.0 TDI e Sapo bera paguara deri nje janar 2021 Touran ne shitje ne Tirane, Vlore Durres. Pjesë Këmbimi 10.97 milionë automjete portale - geriausias sprendimas prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych Genewie! Me doganë të paguar ze sprzedającym parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve arritën. Shitete VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik viti. Ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete gruntowny lifting, cztery lata później jest... Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali rajonin e Azisë dhe.... Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop.! Komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura nuotraukos! Vw Touran 1.6 benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 3100eu në... Shitet Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model.... Fier në Shqipëria, Fier për 4800 Shitete VW Volsfagen Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG Prodhimit-2013! Vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete - geriausias sprendimas, Motorra dhe Pjesë Këmbimi 115KM ne MALOVAN!! Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei se u rritën në SHBA, Gjermani dhe,... Shba, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit Model vete sherbimet! I makinave gjermane Volkswagen ( VW ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin kaluar...