PROMOCJA 1 - PROMOCJA NA ZAPISY!!!

CZAS TRWANIA PROMOCJI DO 18 PAŹDZIERNIKA. DLA NOWYCH KARATEKÓW 30% ZNIŻKI PRZY ZAPŁĄCIE ZA 3 MIESIĄCE Z GÓRY. ILOŚĆ TRENINGÓW NIELIMITOWANA, ALE PAMIĘTAJCIE, ŻE EFEKT I PROGRESJA ZALEŻY TYLKO OD WAS I OD DOBRZE WYKONANEJ ILOŚCI POWTÓRZEŃ .... CZYLI IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ !!!"

PROMOCJA 2 - CZŁONKOWIE RODZIN

(np. rodzeństwo, rodzic z dzieckiem, małżeństwo/para) MAJĄ ZNIŻKI - DLA KAŻDEJ KOLEJNEJ OSOBY Z RODZINY OBNIŻKA 50% Z MAŁYM WARUNKIEM - MINIMALNY OKRES UCZĘSZCZANIA NA TRENINGI - 3 MIESIĄCE REGULARNIE.

PROMOCJA 3 - DLA OSOBY, KTÓRA ZAPROSI DODATKOWO KOLEJNE OSOBY,

KTÓRE BĘDĄ TRENOWAĆ PRZEZ MIN. 3 MIESIĄCE REGULARNIE PRZEWIDUJEMY ZNIŻKĘ CENY PODSTAWOWEJ ZA TRENING W WYSOKOSCI 10% ZA KAŻDĄ KOLEJNĄ OSOBĘ.

PROMOCJA 4 - STUDENT

Zniżka 45% dla studentów.

Z A M K N I J
NASZE DZIEDZICTWO
Nawet jeżeli początek Karate nie jest jednoznacznie określony wiemy, że 1400 lat temu DARUMA DAISHI w Świątyni Shaolin, w Chinach, uczył technik, które są podstawę Karate. Póżniej te techniki stały się znane jako Boks Shaolin. W XVI wieku, Boks Shaolin został importowany z Chin do Okinawy. Mieszanka boksu z Shaolin i technik z Okinawy rozwijała się w kilku Stylach z Okinawy.

W roku 1922, po opanowaniu dwóch styli z Okinawy, Mistrz Gichin Funakoshi, w tym momencie Prezes Stowarzyszenia dla Umysłu Sztuki Wojennej, został wybrany do zaprezentowania pokazu Karate na pierwszej atletycznej wystawie w Tokyo. Na gorącą prośbę władz i przyjaciół pozostał w Tokyo aby uczyć.

W roku 1955 Tsutomu Ohshima, jeden z ostatnich bezpośrednich uczniów Mistrza Funakoshi, przyjechał do Stanów Zjednoczonych Ameryki i był pierwszą osobą, która zaczęła uczyć karate w tym kraju. W tym samym roku zorganizował Stowarzyszenie Karate w Południowej Kalifornii, które się rozwijało na przestrzeni wielu lat, aby zostać zmienione na SHOTOKAN KARATE OF AMERICA, jako organizacja nie dochodowa.

Podczas swojego prawie rocznego pobytu we Francji w roku 1962, Tsutomu Ohshima dał podstawy techniczne będące początkiem dalszego rozwoju Francuskiego Karate; wykształcił wielu uczniów i nominował pierwszą komisję techniczną w nowo utworzonej federacji karate, wcześniej sekcji w FFJDA (sekcja judo).

Ohshima Sensei jest założycielem wiele związkow jak FRANCE SHOTOKAN, założonego w 1964 roku, którego celem jest promowanie i rozwijanie praktyki karate według nauki Mistrza Funakoshi.

O N A S

Działamy od 1999 roku, zaczynaliśmy jako nieformalna grupa znajomych pasjonatów karate. Obecnie działamy w Warszawie i powoli rozpoczynamy otwieranie nowych dojo w innych miejscach Polski.

Jesteśmy przedstawicielami tradycyjnej szkoły karate pod patronatem Sensei Tsutomu Ohshima. Hołdujemy tradycji karate Shotokan wywodzącego się bezpośrednio od Mistrza Gichin Funakoshi.

Nasze szkoły działają w 17 różnych krajach na świecie. Poza regularnymi treningami w Polsce, organizujemy wyjazdy na wspólne treningi oraz zawody z innymi naszymi szkołami za granicą, aby podnosić umiejętności i kwalifikacje oraz nawiązywać znajomości z innymi pasjonatami karate i sztuk walki. Jednym z bardzo ważnych elementów treningu są tzw. treningi specjalne, które pozwalają pójść naprzód szybciej, zarówno pod względem fizycznym jak i mentalnym.

Trening mentalny, psychiczny jest równie ważny lub ważniejszy jak trening fizyczny.

Podsumowując w prosty sposób to, co staramy się robić zgodnie z nauką Sensei Ohshima…

nieważne co robisz, czy to jest praca, czy walka na zawodach, kihon na treningu, rozmowa z kontrahentem, …. karate jest we Tobie, albo starasz się żeby było, tak jak ciało i umysł - powinny stanowić jedność.
Copyright 2001-2013 Poland Shotokan Dojo . Wszelkie prawa zastrzeżone.