PROMOCJA 1 - PROMOCJA NA ZAPISY!!!

CZAS TRWANIA PROMOCJI DO 18 PAŹDZIERNIKA. DLA NOWYCH KARATEKÓW 30% ZNIŻKI PRZY ZAPŁĄCIE ZA 3 MIESIĄCE Z GÓRY. ILOŚĆ TRENINGÓW NIELIMITOWANA, ALE PAMIĘTAJCIE, ŻE EFEKT I PROGRESJA ZALEŻY TYLKO OD WAS I OD DOBRZE WYKONANEJ ILOŚCI POWTÓRZEŃ .... CZYLI IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ !!!"

PROMOCJA 2 - CZŁONKOWIE RODZIN

(np. rodzeństwo, rodzic z dzieckiem, małżeństwo/para) MAJĄ ZNIŻKI - DLA KAŻDEJ KOLEJNEJ OSOBY Z RODZINY OBNIŻKA 50% Z MAŁYM WARUNKIEM - MINIMALNY OKRES UCZĘSZCZANIA NA TRENINGI - 3 MIESIĄCE REGULARNIE.

PROMOCJA 3 - DLA OSOBY, KTÓRA ZAPROSI DODATKOWO KOLEJNE OSOBY,

KTÓRE BĘDĄ TRENOWAĆ PRZEZ MIN. 3 MIESIĄCE REGULARNIE PRZEWIDUJEMY ZNIŻKĘ CENY PODSTAWOWEJ ZA TRENING W WYSOKOSCI 10% ZA KAŻDĄ KOLEJNĄ OSOBĘ.

PROMOCJA 4 - STUDENT

Zniżka 45% dla studentów.

Z A M K N I J
NASZ TRENING
składa się z trzech części:

KIHON (podstawowe bloki, ciosy, kopnięcia, podstawowe pozycje).
Podstawowe ćwiczenie polegające na chodzeniu i wykonywaniu różnych technik z maksymalną mocą i szybkością, zachowując pełną kontrolę naszego ciała i umysłu.

KUMITE (walki z partnerami).
Jest walką z partnerem, gdzie umownie jeden z przeciwnik atakuje w umówione miejsce umówioną techniką, a drugi przeciwnik się broni.

KATA (formy, które są symulowanymi walkami).
Jest układem, przedstawiającym walki z wymyślonymi przeciwnikami. Poprzez regularny trening, student Karate będzie rozwijać maksymalnie swoje możliwości i cechy techniczne, fizyczne i mentalne. Poprzez wielokrotne powtórzenia różnych technik i Kata, trenujący znajdzie w sobie drugą naturę.

TRENING SPECJALNY
W naszych szkołach odbywają się treningi specjalne kilka razy w roku. Jest to najważniejsze wydarzenie dla studentów Karate. Zawiera esencję tego, nad czym się pracuje przez pół roku lub rok i jest ogromnym krokiem naprzód w rozwoju fizycznym i przede wszystkim mentalnym studenta Karate. Ilość treningów specjalnych do wykonania rocznie jest indywidualna, ale najlepsze efekty i postępy można osiągnąć przy mniej więcej 3 treningach rocznie. Prowadzący/Senior ocenia, które osoby są gotowe psychicznie i mentalnie, ale też i fizycznie na wykonanie treningu specjalnego.

Jako samo-obrona, Karate-do jest najbardziej dynamiczną sztuką wojenną. Wytrenowany Karateka jest w stanie perfekcyjnie koordynować swoje ciało i umysł, a przez to wywołać przerażającą moc fizyczną. Nie jest to duża siła fizyczna, którą przykłada silny Karateka, ale jego zdolność do jedności swojego ciała i umysłu. Poprzez tą zdolność nawet drobna osoba odkryje, że ma w sobie siłę, aby ewentualnemu przeciwnikowi zadać pustoszący cios. Wartości jakie wnosi Karate-Do jest wiele dla dzisiejszego człowieka. W naszym nowoczesnym życiu, często zapominamy o wartości ćwiczenia dla naszego zdrowia fizycznego, a przede wszystkim mentalnego. Praktyka Karate wzmacnia ciało, rozwija koordynację i refleks, kształtuje szybkość odruchów i buduje naszą wytrzymałość. Trening Karate rozwija umiejętność panowania nad sobą, czystość umysłu, daje głębszą wiedzę o swoich własnych mentalnych możliwościach i buduje większe zaufanie i wiarę w siebie. W ten sposób Karate nie jest samym celem, ale sposobem do osiągnięcia celu. To jest aktywność, dla której wiek nie jest przeszkodą. Wręcz przeciwnie, zawsze rozwija zdolność i koordynację ciała i umysłu.
Copyright 2001-2013 Poland Shotokan Dojo . Wszelkie prawa zastrzeżone.